Meie lugu

NUMI kangelaste loojad

Pere, kellel on südantsoojendav lugu hubase mööbli valmistamisest. Oleme alustanud rõõmsat teekonda Eesti pealinnas, olles esimesed, kes on loonud modulaarsed mängudiivanid mugavate magamiskohtadega.

Mis oli meie inspiratsiooniks? Kolmanda lapse sünd! Kui oleme mõtisklenud meeldiva ülesande üle, kuidas oma ruumi maksimaalselt ära kasutada, hoolitsedes samal ajal meie laste arengu eest, segunesid omavahel loovus, lihtsus ja funktsionaalsus. Ja nii sündiski NUMI hero bränd, lisades armsaid seiklusi pere hubasesse maailma.

Mis meile oluline on

Lastemööbli loojatena eelistame disaini, mis on kooskõlas teadliku ja vaba lapsevanemaks olemisega. Meie mööbliplokid on loodud, et toetada teadlikku otsuste tegemist laste kasvatamisel.

Meie loomingu keskmes on soov tunnustada iga lapse ainulaadsust. Meie lastemööbel peegeldab mitmekesisust ja individuaalsust, luues kaasavat keskkonda.

Loome veendumusega, et lapsepõlve tuleks üheskoos nautida. Meie looming ületab funktsionaalsuse piire, aidates kaasa ühisele kogemusele, mis toob rõõmu ja annab võimalust sukelduda lapsepõlve atmosfääri.