Privaatsuspoliitika

Privaatsus ja andmekaitse

Meie jaoks on väga oluline Teie turvalisust ja privaatsust tagada. E-poe numi.ee omanik ja isikuandmete vastutav töötleja on NUMI OÜ. Töötleme teavet kooskõlas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määruse (EL) 2018/1725 ning Eesti Vabariigi seadustega.

NUMI OÜ ei säilita Teie isikuandmeid, kui seadus ei näe ette teisiti.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kõiki Numi’ga jagatud isikuandmeid säilitatakse turvaliselt meie kliendiregistris. Seda teavet kasutatakse müügiteenuste osutamiseks ja asjakohaste kaupade pakkumiseks.

Tagame ostude käigus esitatud kontaktandmete konfidentsiaalsuse ja hoiame tehinguga seotud teabe konfidentsiaalsena. Kõigi andmete töötlemine toimub kooskõlas Isikuandmete kaitse seaduses sätestatuga.

Toodete kohaletoimetamiseks võime edastada saatmiseks vajalikke isikuandmeid meie usaldusväärsele kullerteenuse pakkujale.

Turvaline makseprotsess

Makse teostamine toimub väljaspool Numi.ee e-poodi Teie poolt valitud panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Meil ei ole ligipääsu Teie pangakonto või krediitkaardi andmetele, mis tagab Teie finantsteabe turvalisuse.

Andmeside Teie ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Teie isikuandmete ja pangarekvisiitide kaitse.

Kliendi isikuandmete kasutamine

Numi.ee kasutab Teie isikuandmeid (nagu nimi, telefoninumber, aadress ja e-posti aadress) üksnes tellimuse töötlemiseks ja sujuvaks kohaletoimetamiseks. Teie privaatsust austatakse ja seda teavet kasutatakse ainult mainitud eesmärkidel.

Küpsiste poliitika

Käesolev küpsiste poliitika selgitab, mis on küpsised, kuidas me neid kasutame ja kuidas neid meie e-poe veebilehel kasutatakse.

NUMI OÜ hindab Teie privaatsust ja püüab muuta veebilehe kasutamise Teie jaoks mugavaks ning Teie eelistustele vastavaks. Selleks kasutame veebilehel tehnoloogiat nimega küpsised, et koguda, töödelda ja korraldada teavet Teie kasutajakogemuse kohta.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed failid, mis laaditakse alla ja salvestatakse Teie arvuti või muu seadme (nt mobiiltelefoni või tahvelarvuti) veebilehitsejasse, kui Te külastate meie veebilehte. Need teenivad erinevaid eesmärke, näiteks aitavad Teie kasutajakogemuse parandada, pidada Teie eelistusi meeles ja analüüsida meie veebilehe kasutamist.

Kuidas me kasutame küpsiseid

Me kasutame küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

Olulised küpsised: Need on vajalikud meie e-poe nõuetekohaseks toimimiseks. Need võimaldavad põhifunktsioone, nagu toodete lisamine ostukorvi, turvaline kassasüsteem ja tellimuste töötlemine.

Analüütilised/tehnilised küpsised: Need küpsised aitavad meil mõista, kuidas külastajad meie veebilehel liikuvad ja e-poodi kasutavad. Anonüümselt kogutud ja edastatud teave aitab meil parandada meie veebilehe kasutatavust ja pakkuda paremat ostukogemust.

E-poe toimimiseks vajalikud küpsised

Lisaks ülalnimetatule kasutame ka spetsiaalseid küpsiseid, et toetada meie e-poe funktsioone:

Ostukorvi küpsised: Need küpsised peavad meeles Teie ostukorvi lisatud kaupu ja hõlbustavad ostuprotsessi.

Maksetöötluse küpsised: Need on olulised maksetehingute turvaliseks töötlemiseks ja pettuste vältimiseks.

Ainult vajalike küpsiste kasutamine

Me kasutame rangelt vajalikke küpsiseid, et tagada meie e-poe funktsionaalsust. Need küpsised ei nõua kasutaja nõusolekut.

Käesoleva poliitika muutmine

Me võime aeg-ajalt uuendada käesolevat küpsiste poliitikat, et kajastada muudatusi meie tavades või muudel operatiivsetel, õiguslikel või regulatiivsetel põhjustel. Külastage palun seda lehte regulaarselt, et olla kursis sellega, kuidas me küpsiseid kasutame.

Võtke meiega ühendust

Me usume läbipaistvusse ja püüame hoida Teid kursis sellega, kuidas Teie andmeid meie veebilehel kasutatakse. Kui Teil tekib küpsiste kasutamise või meie privaatsuspoliitikaga seotud küsimusi või muresid, võtke meiega ühendust e-posti teel info@numi.ee.

Täname Teid, et valisite NUMI OÜ.